Veronika Šenkeříková

Jmenuji se Veronika Šenkeříková a jsem zakladatelka myšlenky Nápravy páteře Zlín – Centra pro zdravá záda. Jsem zdravotní masérka, terapeutka Dornovy metody PLUS a cvičitelka SM systému-Spirální stabilizace od MUDr. Smíška. Zapojuji do práce
ohnivé, vakuové, silikonové baňky, autotrakční lehátko, TÁDÉ svíce a jiné pomůcky a metody, kterými se snažím najít individuální řešení od bolesti pro každého z Vás.

(pokud se chcete dozvědět pár informací z mého soukromí, stačí přejít na konec
stránky)

Profesní život

Vystudovala jsem SPŠ chemickou Otrokovice – obor Chemická technologie. Potom jsem pokračovala v oboru na VŠ ve Zlíně, ale cítila jsem, že to není směr, kterým bych se chtěla do budoucna zabývat.

Doučila jsem se učivo biologie člověka z gymnázia, praxi získala v masně u rodičů a poslala přihlášky na Fyzioterapii a Porodní asistenku. V té době mě bohužel vzali na Porodní asistentku a na Fyzio jsem byla první pod čarou a nikdo z uchazečů nevypadl.

Rok jsem tedy studovala v Brně, asistovala u porodů a zjistila, že obor je to sice velmi zajímavý, ale není pro mně. Pár let jsem pak ještě pracovala v Brně, Praze, Německu a ve Zlíně mimo zdravotnický obor. Potom jsem porodila 3 hodné a krásné děti.
Po porodech moje nezpevněné tělo začalo volat o pomoc v podobě výhřezu meziobratlového disku. Byl to mezník k zamyšlení a změně. Hledala jsem pomoc, které se mi na fyzioterapiích nedostávalo.

Našla jsem si proto směr a metody, které mi opravdu pomohly od problémů a bolestí, naučila se je používat a nyní Vám je chci předat. Dokážu najít souvislosti Vašich problémů a navrátit Vás do normálního života.

Od Vás očekávám pevnou vůli a víru.

Moje krédo je profesionalita a především diskrétnost.

Moje soukromí

Jsem maminka 3 dětí – 2 chlapci a holčička, spokojená rodina je pro mě hodně důležitá. Rádi spolu trávíme volný čas v přírodě a na výletech. Cestujeme, lyžujeme, jezdíme na kolech, bruslíme a odpočíváme.

Kromě sportu (v mládí házená), je mou životní zálibou včelaření, pes, kočky.

Specializuji se na:
  • Dornova metoda
  • SM systém
  • Zdravotní masáže
Objednejte se ke mně