Manuální lifting obličeje je nová manuální metoda vyhlazování obličeje vhodná i pro muže. Tuto velmi příjemnou a voňavou masáž si zamilujete z důvodu okamžitě viditelných účinků,

protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hloubkovými a detoxikačními účinky. Tato technika působí na příčinu vrásek a přispívá k lepšímu vyživování pokožky i samotných svalů. Nemůžeme sice zastavit přirozený proces stárnutí, ale díky této systematické masáži ho můžeme alespoň zpomalit a dosáhnout tak mladšího a příjemnějšího vzhledu.

Liftingová masáž vám uvolní veškeré ztuhlé obličejové svaly a tkáně, povzbudí krevní oběh, čímž se zlepší barva vaší kůže a prohloubí dýchání. Navíc dochází také k rychlejšímu odplavování odpadních látek a ke zrychlení metabolismu a tím k úbytku podkožního tuku. Lifting obličeje vám nejen krásně vypne pokožku, ale navodí i pocity pohody a harmonie, což se projeví větším sebevědomím a celkovou spokojeností.

Před liftingovou masáží obličeje je nutné si odlíčit obličej (oči se odličovat nemusí) a muži přijít s oholenými vousy.

Kontraindikace aneb na manuální lifting obličeje není vhodné chodit

  • v případě, že máte virózu, chřipku nebo teplotu (při masáži totiž dochází k prokrvení svalů a začínající nemoc se přitom může výrazně urychlit či zhoršit)
  • v případě jakéhokoliv infekčního onemocnění či zánětu kdekoliv v těle a také při užívání antibiotik
  • v případě akutních kožních onemocnění a zánětlivých projevů na obličeji (akutní ekzém, lupenka, atopický ekzem, těžký stav akné)
  • v případě bolestivých zánětů obličejových nervů
  • v případě nedávného chirurgického liftingu či aplikace injekcí botulotoxinových nebo kyseliny hyaluronové – masáž lze provést za cca 3-4 měsíce od aplikace těchto injekcí či od plastické operace – v každém případě se poraďte se svým ošetřujícím lékařem