Masérkou jsem se stala před patnácti lety, kdy mne osud takříkajíc přistrčil k této profesi. V roce 2003 jsem absolvovala ve Zlíně tříměsíční akreditační kurz masér do zdravotnictví. Po jeho ukončení jsem pracovala v lázních a současně pokračovala ve vzdělávání – přidala jsem kurz lymfodrenáží, reflexní terapie a speciální nápravy pánve.

Časem jsem pochopila, že mne stávající systém práce v lázeňství nenaplňuje, protože každý člověk potřebuje individuální přístup a zaslouží si trochu víc než jen 15 minut na masáž. Proto jsem se vydala na novou cestu a začala se věnovat obchodní činnosti, při které jsem potkala a poznala spoustu životních osudů.

V této době jsem se zúčastnila dalších kurzů, které pro mne mnoho znamenaly, a sice reiki, kreslení pravou mozkovou hemisférou a hormonální jógovou terapii pro ženy.

K návratu k masérské činnosti mě přivedly zhoršující se problémy, způsobené neustálým napětím za volantem a sedavým způsobem života. Hledala jsem tedy řešení a objevila jsem Dornovu metodu, která dokáže pomáhat velmi rychle a šetrně. Kromě této metody nabízím i baňkování a další typy masáží.

Pak následovaly v krátkém sledu další kurzy, které obohatí mé klienty zejména relaxačně, a to manuální lifting obličeje, Indickou masáž hlavy a pro mne opět nesmírně poučný seminář pro zdravé oči.

Po celých 15 let jsem v kontaktu s bývalým spolupracovníkem, známým bylinkářem Stanislavem Zábojníkem, kterému vděčím za spoustu informací a rad na různých seminářích a přednáškách.

Vždy si odnesu cenná doporučení pro práci s lidským tělem a tyto rady velmi ráda používám a předávám dál ve své práci.